horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

Spodziewaj się miłej przygody ze strony bliskiego z zagranicy. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Bliźniętom raczej słabo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. Bliźnięta mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Bliźniętom nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Finansowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na zawsze. Zmiany będą dziać się w łagodnym tempie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niebawem czeka Cię krótka wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka ludzi jest niepoprawna. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już wkrótce czeka Cię ważna wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi będzie projekcją. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor biały, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może czwartek. Wydarzenia będą działy się w szybkim tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka