horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Saturn, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Bliźniętom, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie.

Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych.

Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Pewna persona w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta przekona się, że z pomocą przyjaciół nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny termin na podróże. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie mocno ułatwione. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na aktywną przechadzkę do lasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Przychodzi dzień, by rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Przekonasz się, że przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że spełnienie planów będzie nieco ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka