horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. Masz właśnie perspektywę poprawić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też więzi z przyjaciółmi.

W najbliższym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty zawodowe. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na zawsze. Przychodzi dzień, by rozpocząć aktywnie wyrażać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę po lesie. Bliźniętom nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bliźniętom nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Niebawem czeka Cię ważna wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uczuciowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Przychodzi czas, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Skończ rozgrzebywać minione czasy, a doceń teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób jest niepoprawna. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę w teren. Przestań rozgrzebywać przeszłość, a dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj koneksje, bo już za parę dni mogą się przydać. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

stopka