horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Znajoma kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów tej osobie.

Nie siedź do późna przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę do parku. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Saturn, który często przynosi dobrą passę Bliźniętom, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Masz teraz szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, ale również więzi z przyjaciółmi.

Zapamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 13.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli myślisz o kupnie domu, to właśnie jest na to wspaniały moment na wiążące postanowienia. Znajoma kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż tej osobie. Plany będą działy się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Bliźniętom wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż z pomocą znajomych nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Neptun nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta poczuje, iż przy pomocy znajomych nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie wtorek. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się świeże pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Konstelacja Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Ważna postać w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów jej. ...
więcej i więcej »

stopka