horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u przyjaciela.

Finansowo nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na sport.

Skończ analizować dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, bo już za parę dni mogą się przydać. Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie istotne formalności. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w ostatnim czasie.

Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie intymne. Dla Bliźniąt ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że wykonanie zamiarów może okazać się nieznacznie utrudnione. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1 0. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty spotkania. Saturn w układzie wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zaprzestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być użyteczne. W piątek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany o tej porze. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Staraj się pić inne ilości soków, wbrew pozorom napoje czasami mają wpływ bezpośrednio na Twoje ciało. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na podróże. ...
więcej i więcej »

stopka