horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana

W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Wiarygodna postać w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż jej.

Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Pamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Masz obecnie perspektywę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, lecz również kontakty z rodziną. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe wyzwania. Bliźniętom wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W środę znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Układy konstelacji oznajmiają, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, aktualnie jest to idealny okres na tego typu decyzje. Wkrótce czeka Cię fizyczna podróż, na której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół będzie niesprawiedliwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszedł dzień, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W nadchodzącym okresie próbuj więcej godzin spędzać w pracy. W myślach Bliźniąt pojawią się świeże idee finansowe. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor żółty, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka