horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana

Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy duże rozczarowanie.

Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Bliźnięta doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku.

Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Niedobrym znakiem może okazać się pęk kluczy na zdjęciu u przyjaciela.

Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Najbliższy czas w pracy Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień będzie dla Bliźniąt wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na jabłka, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Bliźniętom przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Bliźniętom szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Jeśli myślisz o kupnie domu, to teraz jest na to wspaniały czas na tego typu wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka