horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana

Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert.

Uważaj by pić nieco więcej wody, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień okaże się dla Bliźniąt wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od innych szacunku. Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Spodziewaj się trudnej wizyty bliskiego z innego miasta.

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. Bliźniętom nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. O ile marzysz o nowej pracy, to jest na to wspaniały okres na takowe decyzje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na pomarańcze, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Bliźniąt narodzą się świeże pomysły finansowe. Już niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie własne wnętrze, ale również układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Bliźniętom będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. W najbliższych dniach spróbuj rozsądnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ...
więcej i więcej »

stopka