horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Barana

Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć.

Zaprzestań analizować minione czasy, a dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj przyjaźnie, gdyż niedługo mogą być pomocne. okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje spotkania. Pluton, który częstokroć przynosi pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak szczodry, bądź gotowy duże rozczarowanie.

Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Zapamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy.

Bliźnięta mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę nad wodę. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Jeśli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity czas na tego typu decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Nie siedź godzinami przed laptopem, lepiej wybierz się na długą wędrówkę w góry. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

nadchodzącym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie postanowień będzie nieco opóźnione. Piątek to odpowiedni okres do samotnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W niedzielę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na pomidory, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka