horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. W czwartek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania o tej porze.

Dlatego, że sami się szanujemy nie oczekujmy od innych przykrości. W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na podróże. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy oraz doświadczeń.

Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych. Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy rodziny. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania.

Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas stanie się dla Bliźniąt wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Doświadczysz, iż przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Baran ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Masz teraz perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale też relacje z bliskimi. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może czwartek. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ustawi się w takim układzie do Jowisza że spełnienie postanowień będzie mocno przyspieszone. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Waga W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Waga ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Skorpion W sobotę po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. Jowisz w koniunkcji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Strzelec Single spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. Za parę dni będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. O Wodniku, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie mają spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Zapamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe pomysły finansowe. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Masz właśnie perspektywę podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz także więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. nadchodzącym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wyjazdu. Skończ roztrząsać dawne dzieje, a dostrzeż przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. W środę wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany o tej porze. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Urana że spełnienie postanowień będzie nieco przyspieszone. ...
więcej i więcej »

stopka