horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Złym sygnałem może być element biżuterii w dłoni przyjaciela. Wzajemne wpływanie na Bliźnięta planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem mają szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy.

Gwiazdy mówią, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości wody, wbrew pozorom napoje zasadniczo mają wpływ niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie czwartek.

Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, lecz także relacje z rodziną. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień będzie dla Bliźniąt wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. W sobotę rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania w tym dniu.

Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Gwiazdozbiór Barana ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Znaki na niebie pokazują, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Waga W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Wiarygodna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 29. O ile marzysz o kupnie domu, obecnie jest na to genialny moment na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Mars, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeśli myślisz o kupnie domu, to teraz jest na to doskonały etap na tego typu działania. Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają na początku tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Koniec tygodnia to właściwy czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale również znajomości z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień w pracy Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Bliźniąt bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy rodziny. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Masz dużą szansę zobaczyć ważny, poszukiwany kawałek do pięknej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ...
więcej i więcej »

stopka