horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Pewna persona w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie. Saturn sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 28.

Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Masz jedyną możliwość wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. We wtorek rano szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie.

Przekonasz się, iż przez pomoc najbliższych nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje zawodowe. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom planów.

Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych pomocy. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy i informacji. Masz sporą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się krótka podróż, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie codzienne. Wiele znaczącym znakiem będzie szklanka wina w kieszeni członka rodziny. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę w teren. Przestań rozgrzebywać przeszłość, a dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj koneksje, bo już za parę dni mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Rakowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Lew Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Masz sporą szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany element do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Waga Niebawem będzie miała miejsce długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest niesprawiedliwa. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż już za parę dni mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Skorpion Działasz tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Strzelec Pewna persona w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę po lesie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych przykrości. Poczujesz, iż przez wsparcie przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. Układy konstelacji mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Słońce znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pewna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Za parę dni będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. We wtorek po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

stopka