horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Pamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Neptun nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych.

Masz obecnie możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, ale również kontakty z bliskimi. Jowisz, który przeważnie przynosi dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym okresie nie będzie tak hojny, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie partnera na dobre i na złe. Bliźnięta mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w poniedziałek chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy tydzień okaże się dla Bliźniąt bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie formalności.

Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Jeżeli ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Autorytatywna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej więzi odmów jej. ... więcej i więcej »

Byk Wkrótce wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Staraj się pić inne ilości soków, wbrew pozorom napoje czasami mają wpływ bezpośrednio na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Rak Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią cię zrozumieć. Układy konstelacji mówią, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pozytywnym omenem okaże się stara książka w kieszeni starego człowieka. Zwróć uwagę by pić nieco mniej wody, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Panna Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Jowisz w koniunkcji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Waga Samotne osoby spod znaku Wagi w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest to doskonały etap na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion Samotne osoby spod znaku Skorpiona w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz informacji. Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz również układy z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ustawi się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się opóźnione. Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, ale też więzi z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który przeważnie dostarcza pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz także znajomości z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Bliźniętom nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek unikalnego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna oczekiwanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka