horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Zmiana położenia Plutona w znaku Bliźniąt która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Bliźnięta mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Gwiazdy pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku.

Dobrym znakiem może być stara książka w ręku przyjaciółki. Niebawem odbędzie się ważna wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja opinia osób jest nieprawdziwa. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans.

Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością czwartek. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody.

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Ten tydzień dla Bliźniąt to start niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz doświadczeń. Single spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na długie lata.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Bykowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Już wkrótce czeka Cię ważna wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi będzie projekcją. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Rakowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Lew W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Zakończ roztrząsać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i dbaj o znajomości, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Panna Staranność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Zaprzestań analizować to co było, a dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Waga Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Skorpion W środę w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Przestań wspominać dawne dzieje, a dojrzyj teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, bo niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli marzysz o własnej firmie, aktualnie jest na to znakomity moment na takie decyzje. Wspólne wpływanie na Strzelca planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zmieniasz się tak długo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Wodnik Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Wodnikowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Wodnik doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Ryby Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie wtorek. Wkrótce pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z przyjaciółmi. Autorytatywna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości odmów jej. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Zapamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, że dzięki wsparciu kolegów nie mają rzeczy niemożliwych do załatwienia. Masz małą szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twój własny świat. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. nadchodzącym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wyjazdu. Skończ roztrząsać dawne dzieje, a dostrzeż przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

stopka