horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Zapamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie partnera na długie lata.

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie piątek. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko pojąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Wiarygodna osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż jej.

Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Słońce ułoży się w takim układzie do Wenus że wykonanie planów będzie mocno ułatwione. Gwiazdy mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwróć uwagę na pomidory, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Skończ analizować minione czasy, a zauważ przyszłość, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. W zbliżającym się okresie staraj się dużo więcej godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Plutona w znaku Bliźniąt która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Bliźnięta mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Gwiazdy pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. W czwartek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania o tej porze. ...
więcej i więcej »

stopka