horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. W zbliżającym się okresie staraj się dużo więcej godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Dla Bliźniąt najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Bliźnięta mają nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w piątek szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe.

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia zauważone, co będzie źródłem z dawna zapowiadanych zmian. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować dotychczasowe przekonania.

Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Saturn w układzie z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na podróże.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Barana nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk Dopilnuj by pić więcej wody, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niebawem czeka Cię krótka wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka ludzi jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Rak Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno wtorek. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 92. Lwu będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Panna Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 2 0. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Słońce ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Zaprzestań rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. Finansowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i sumienność osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem dawno zapowiadanych zmian. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Ryby Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 86. Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Zapamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe pomysły finansowe. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Masz właśnie perspektywę podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz także więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

stopka