horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od innych szacunku. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Urana że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. Działasz tak długo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć.

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start nowego etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić nieco więcej kawy, pamiętając że, płyny czasami mają wpływ bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny.

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć należy oddalić dotychczasowe przekonania. Saturn w kombinacji z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty wyjazdu.

Zakończ rozpamiętywać minione czasy, a zauważ przyszłość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 35. Najbliższy czas w pracy Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Plany będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Byk Nadchodzi czas, żeby rozpocząć inaczej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Tydzień sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Przekonasz się, że przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno czwartek. Doświadczysz, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Przekonasz się, że przez wsparcie rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Przyszedł dzień, by rozpocząć inaczej pokazywać własne myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadszedł czas, by zacząć wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Gwiazdozbiór Koziorożca nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Pamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Ryby Astrologiczne obliczenia mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Plany będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Marsa w znaku Bliźniąt która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć słabym wpływem. W weekend naucz się sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień w pracy Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Bliźniąt bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy rodziny. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka