horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Merkury w zestawieniu z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina.

zbliżającym się czasie okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę rozważysz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty wyjazdu. Zakończ rozgrzebywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Bliźniętom wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Pluton nie pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz też relacje z przyjaciółmi. Masz pewną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdy mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od innych szacunku. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Urana że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. Działasz tak długo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Złym sygnałem może być element biżuterii w dłoni przyjaciela. Wzajemne wpływanie na Bliźnięta planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem mają szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka