horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Gwiazdy mówią, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Dla Bliźniąt ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym modyfikacjom planów. Uczysz się tak długo, że inni nie mogą cię zrozumieć. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Przekonasz się, że dzięki pomocy kolegów nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. W przyszłym czasie nie zalecane jest wykonywanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zaprzestań rozpamiętywać dawne zdarzenia, a doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj przyjaźnie, gdyż lada dzień mogą się przydać. W sobotę po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Byk Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie poniedziałek. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Przychodzi dzień, by rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Rak Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Rakowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Lew Już wkrótce będzie miała miejsce krótka wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa. Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Panna poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie mówią, że Wadze w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Skorpion We wtorek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz, który przeważnie dostarcza pomyślność Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na pomidory, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przebywać na siłowni. W myślach Ryby pojawią się świeże koncepcje finansowe. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj teraz uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na pomarańcze, one mogą pozbawić Cię energii. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 1. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Koniec tygodnia to właściwy czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale również znajomości z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

stopka