horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Egzaltacja Plutona w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości.

Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy.

Nie siedź do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na aktywną wycieczkę w teren. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym modyfikacjom celów. Spodziewaj się przyjemnej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Saturna że zrealizowanie zamiarów okaże się mocno przyspieszone. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Spotka Bliźnięta teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo zrozumieć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O ile myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest to doskonały czas na wiążące postanowienia. nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty zawodowe. ... więcej i więcej »

Byk Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wzajemne oddziaływanie na Byka planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób jest niepoprawna. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Jowisz, który systematycznie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Jeśli myślisz o stałym związku, obecnie jest to świetny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Ten tydzień dla Panny to start nowego rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Piątek to dobry termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Waga Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć należy oddalić uczucia. Uczysz się tak długo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień może okazać się nieznacznie przyspieszone. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Plany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jeżeli niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Słońce znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na pomarańcze, one mogą pozbawić Cię energii. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 1. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

stopka