horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Słońce znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone.

Jeśli marzysz o nowej pracy, to jest to znakomity etap na takowe postanowienia. Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych zmian. Spotka Bliźnięta przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje.

Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Przyszedł czas, by zacząć inaczej uzewnętrzniać własne emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę.

Zanotuj sobie by do piątku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Bliźniąt wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niebawem odbędzie się krótka wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Bliźniąt ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. Masz teraz szansę poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Bliźniętach, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Egzaltacja Plutona w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pewna persona w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie. Saturn sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 28. ...
więcej i więcej »

stopka