horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

O Bliźniętach, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku.

Możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może czwartek.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Wkrótce przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Masz pewną nadzieję zobaczyć istotny, poszukiwany element do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie. Astrologiczne obliczenia mówią, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Konstelacja Bliźniąt nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie bliskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Działasz tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem straconym. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uczuciowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Przychodzi czas, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć spokojniej pokazywać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Waga Plany będą działy się w szybkim czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Jeżeli myślisz o kupnie domu, to jest to idealny okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Doświadczysz, że dzięki wsparciu kolegów nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. Neptun nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to start unikalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń. Tydzień w pracy Wodnika, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W piątek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Skończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, a doceń przyszłość, oraz dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być przydatne. Przyszedł dzień, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dobrym sygnałem będzie szklany przedmiot na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym zmianom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Słońce znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pewna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Za parę dni będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

stopka