horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Staranność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem od dawna zapowiadanych zmian. Plany będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Układy konstelacji oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Jeżeli ostatnio trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji.

Uważaj by pić inne ilości kawy, wbrew pozorom napoje czasami mają wpływ mocno na Twoje ciało. Zaprzestań przywoływać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane realizowanie dużych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na sport.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych projektów, lepiej zagospodarować wolny termin na rekreację. Baranowi słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Przekonasz się, iż przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Dokładność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta poczuje, iż przy pomocy znajomych nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Autorytatywna kobieta w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż niedługo mogą się przydać. Pozycja centralna Saturna w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Strzelec Autorytatywna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Koziorożec W piątek w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. Niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. ... więcej i więcej »

Wodnik Finansowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znajoma postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów tej osobie. Wkrótce czeka Cię umysłowa wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób jest fałszywa. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w najbliższym czasie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźniętom umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie przesiaduj do późna przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w góry. Autorytatywna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć więzi odmów jej. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O ile marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest to wspaniały okres na takowe postanowienia. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Poczujesz, iż przez wsparcie kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

stopka