horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Bliźniętom umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia.

Spotka Bliźnięta głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie postanowień okaże się nieco ułatwione. Przekonasz się, iż dzięki pomocy najbliższych nie mają spraw niemożliwych do załatwienia.

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje wyjazdu. Wkrótce narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Masz dużą nadzieję znaleźć jeden, pasujący element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Bliźniętom szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Single spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W poniedziałek wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. Czeka na Bliźnięta głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo zrozumieć należy zaangażować uczucia. W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

stopka