horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Nadchodzi czas, żeby zacząć inaczej wyrażać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Pamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś ostatnim czasy.

Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę nad wodę. Jeżeli marzysz o kupnie domu, aktualnie jest na to wspaniały etap na takie postanowienia. Wenus, który często dostarcza powodzenie Bliźniętom, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pluton, który zazwyczaj przynosi powodzenie Baranowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Pluton pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Bliźniętom wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż z pomocą znajomych nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Raka wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Waga W piątek rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Skorpion W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Strzelec Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Niebawem czeka Cię krótka wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Koziorożec Autorytatywna koleżanka w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów jej. O Koziorożcu, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz jedyną perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz także relacje z rodziną. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. ... więcej i więcej »

Ryby Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Masz małą szansę odszukać istotny, brakujący element do ciekawej układanki którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Ważna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby ostatnio gnębiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wydarzenia będą działy się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bliźniętom umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Ten tydzień dla Bliźniąt to start nowego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

stopka