horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Merkurego że wykonanie postanowień okaże się ułatwione. Pewna postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Finansowo ten tydzień będzie okresem dużych szans.

W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Bliźniąt narodzą się nowe idee finansowe. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym oddziaływaniem.

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Piątek to właściwy czas do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Oczekuj ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. Już wkrótce będzie miała miejsce długa wyprawa, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi jest nieprawdziwa. Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Działasz tak szybko, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania o tej porze. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zaprzestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być użyteczne. W piątek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Rak Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się początkiem od dawna zapowiadanych roszad. Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Możesz spodziewać się zawodowej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Panna Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Pannie wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz właśnie szansę poprawić nie jedynie własne wnętrze, ale także układy z rodziną. Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nadszedł czas, by zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Na weekend spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na siebie planety Neptun i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Tydzień sprzyja robieniu porządków i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Jowisza że spełnienie zamiarów będzie bardzo utrudnione. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo już za parę dni mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych roszad. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Bliźniętom umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wenus, który przeważnie dostarcza pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Merkury w kompozycji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Jeśli myślisz o nowej pracy, to jest to idealny czas na takowe działania. Jeśli sami się cenimy oczekujmy od innych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Bliźniętom nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie intymne. ...
więcej i więcej »

stopka