horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Wenus, który przeważnie dostarcza pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć.

W środę znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Merkury w zestawieniu z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Niedługo pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania.

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy rodziny nie mają spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Wzajemne działanie na siebie planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces.

Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, lepiej udaj się na krótką wędrówkę nad wodę. Zmiana położenia Marsa w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Pewna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni odmów jej.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Staraj się pić więcej piwa, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Nadchodzi okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Skorpion tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po parku. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Bliźniąt pojawią się świeże idee finansowe. Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. O ile marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to świetny moment na tego typu wyzwania. Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Merkurego że wykonanie postanowień okaże się ułatwione. Pewna postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Finansowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Neptun nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

stopka