horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. O ile marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to świetny moment na tego typu wyzwania. Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy zawodowe.

W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty zawodowe. Bliźnięta mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ponieważ sami się szanujemy spodziewajmy się od innych pomocy.

Bliźnięta mają na początku tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Bliźniętom nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

W sobotę w południe szczęście będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany w tym czasie. Zmiana położenia Marsa w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Saturn, który często dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Zanotuj sobie aby do piątku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Byk Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1 0. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Jeżeli sami się szanujemy spodziewajmy się od znajomych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym czasie. Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Waga Niebawem odbędzie się fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma w tym tygodniu obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Sobota to odpowiedni okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Strzelec Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych szacunku. Czeka na Strzelca teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć należy odrzucić emocje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten dzień. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Znajoma osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi odmów tej osobie. Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. ... więcej i więcej »

Ryby Niedobrym znakiem może być zagubiony przedmiot w kieszeni starego człowieka. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień może okazać się opóźnione. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spodziewaj się niespodziewanej przygody ze strony znajomego z innego miasta. Bliźniętom raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, iż z pomocą znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który przeważnie dostarcza pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz także znajomości z rodziną. ...
więcej i więcej »

stopka