horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 1 0. Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet.

Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na życie intymne. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może środa. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości.

W zbliżającym się tygodniu staraj się dużą ilość godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe koncepcje finansowe. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie dzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. O ile myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny moment na takowe decyzje.

Dobrym sygnałem stanie się element biżuterii na zdjęciu u osoby, której nie lubisz. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Masz sporą szansę odszukać pojedynczy, poszukiwany element do ciekawej konstrukcji którą jest twój własny świat.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Byk Ponieważ sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej piątek. Znajoma koleżanka w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej więzi odmów jej. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w pracy Raka, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Dla Raka najbliższy czas to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Lew Mars pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest na to wspaniały etap na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Waga Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Skorpion Przyszły tydzień dla Skorpiona to start unikalnego etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Zwróć uwagę by pić mniej herbaty, pamiętaj że, płyny zasadniczo działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Strzelec Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 85. Jowisz w koniunkcji z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pluton sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Tydzień w pracy Koziorożca, okaże się porą podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Koziorożca bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Oczekuj zawodowej wizyty bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, obecnie jest na to genialny czas na wiążące decyzje. W wtorek znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wenus, który częstokroć dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym tygodniu nie będzie tak dobry, czeka Cię spore rozczarowanie. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj teraz uwagę na morele, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem mają szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ...
więcej i więcej »

stopka