horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. W przyszłym czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych zamierzeń, lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek.

Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna podróż, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena osób będzie właściwa. Saturn w kompozycji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Przychodzi dzień, żeby zacząć aktywnie pokazywać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Bliźniąt wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Wiarygodna kobieta w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić nieco więcej kawy, pamiętając że, płyny czasami działają bezpośrednio na Twoją aurę. Byk ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Rak Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Pij więcej mleka, pamiętając że, płyny zasadniczo działają bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Panna Zmiana położenia Saturna w znaku Panny która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. Zanotuj sobie by do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Waga Zaprzestań wspominać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o znajomości, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, lepiej idź na długą wędrówkę po lesie. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień w firmie Skorpiona, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Skorpiona wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz małą szansę zobaczyć pojedynczy, poszukiwany element do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnik ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Nie oczekuj przyjemnej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Ryby Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w nadchodzącym okresie będą miały szansę na spotkanie partnera na długie lata. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały etap na wiążące działania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. O ile marzysz o nowej pracy, obecnie jest to znakomity moment na takie wyzwania. Saturn, który przeważnie przynosi powodzenie Bliźniętom, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Cię duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 42. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dlatego, że sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na życie bliskich. W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Merkury sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka