horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Spotka Bliźnięta teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, lepiej udaj się na krótką przechadzkę nad wodę.

Bliźnięta mają nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor fioletowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem.

Złym omenem okaże się roślina w kieszeni członka rodziny. Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Masz teraz perspektywę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz także kontakty z rodziną.

Oczekuj trudnej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Ważna persona w niedługim okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej relacji towrzyskiej odmów jej. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę do lasu. Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Oczekuj miłej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Słońce nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ... więcej i więcej »

Panna Pannie nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Waga Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 77. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyszły tydzień dla Koziorożca to start unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz dużym zmianom planów. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi jest projekcją. Pij mniej kawy, pamiętaj że, płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Niedobrym omenem będzie roślina w dłoni dziecka. Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w sobotę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Plutona w znaku Bliźniąt która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. Pewna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości pomóż tej osobie. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 77. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźniętom wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jowisz, który systematycznie dostarcza szczęście Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

stopka