horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwróć uwagę na pomidory, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Skończ analizować minione czasy, a zauważ przyszłość, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą się przydać.

Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie umieją ci pomóc. Ważna postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż jej.

Jeżeli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny moment na takowe decyzje. Przychodzi czas, by rozpocząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pozycja centralna Neptuna w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem.

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę do parku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Zmiana położenia Saturna w znaku Barana która niedawno miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Byk W weekend postaraj się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na truskawki, one mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Nie siedź całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę po parku. ... więcej i więcej »

Panna zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje spotkania. Przestań wspominać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Skorpion Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Zaprzestań rozgrzebywać dawne dzieje, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Strzelec Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej poniedziałek. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że spełnienie planów może okazać się nieco ułatwione. Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmieniasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. W poniedziałek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany na ten czas. Staranność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 86. Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z przyjaciółmi. Autorytatywna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości odmów jej. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Zapamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

stopka