horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Piątek to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości piwa, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń.

Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to wspaniały moment na takowe postanowienia. Zanotuj sobie by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń.

Masz sporą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący element do delikatnej układanki którą jest twoje życie. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Dlatego, że sami się gubimy oczekujmy od innych przykrości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie zamiarów będzie mocno opóźnione. ... więcej i więcej »

Byk Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego idź na długą przechadzkę do lasu. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny termin na podróże. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie mocno ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Raka narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Lew Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o układy, bo już za parę dni mogą się przydać. Masz dużą szansę zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Jeśli myślisz o własnej firmie, to teraz jest to genialny etap na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek. Wkrótce czeka Cię duchowa wędrówka, na której dowiesz się, że Twoja krytyka przyjaciół jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Strzelec Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Koziorożec Finansowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnik ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Zakończ roztrząsać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby Ważna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna zapowiadanych roszad. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Bliźnięta mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj teraz uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Plany będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

stopka