horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Dla Bliźniąt ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. Masz teraz szansę poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z bliskimi.

Wiele znaczącym znakiem okaże się szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. Plany będą działy się w powolnym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Już niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy.

Przygotuj się starannie do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Piątek to odpowiedni termin do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Zaprzestań rozpamiętywać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj koneksje, bo wkrótce mogą być użyteczne.

Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek unikalnego okresu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony znajomego z zagranicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Byk Układy konstelacji mówią, że Bykowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Niebawem czeka Cię ważna wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. ... więcej i więcej »

Rak Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Rakowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Rak doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Lew Wzajemne działanie na Lwa planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Przyszedł okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Masz nikłą szansę znaleźć jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Skorpion O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Urana zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 25. ... więcej i więcej »

Wodnik W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym czasie. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Ryby Saturn w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Bliźniąt nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie codzienne. Pluton sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Piątek to dobry termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Skończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, a doceń przyszłość, oraz dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być przydatne. Przyszedł dzień, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Plany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jeżeli niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Słońce znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

stopka