horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Single spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W poniedziałek wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten czas.

Zaprzestań wspominać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ niedługo mogą się przydać. Jeśli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych przykrości. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się przyspieszone.

Wiele znaczącym znakiem może okazać się element biżuterii na zdjęciu u starego człowieka. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 71. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym czasie, tak jakby od lat na to czekały.

Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Masz dużą szansę odnaleźć pewien, brakujący kawałek do ciekawej mozaiki którą stanowi twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w pracy Barana, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane oddziaływanie na Byka planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli myślisz o kupnie domu, to właśnie jest na to wspaniały moment na wiążące postanowienia. Znajoma kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych przykrości. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Rakowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuj przyjemnej wizyty bliskiego z zagranicy. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Pannie wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Panna poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Konstelacja Wagi chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie rodziny. W środę wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Konstelacja Strzelca krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Koziorożec Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Spotka Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz właśnie perspektywę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale również znajomości z rodziną. Wydarzenia będą działy się w łagodnym czasie, jakby od lat na to czekały. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Ryby mają w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten dzień. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odnalezienie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Ważna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Znajoma postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów tej osobie. Wkrótce czeka Cię umysłowa wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób jest fałszywa. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w najbliższym czasie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźniętom umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

stopka