horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Bliźnięta - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta

Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po parku. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Bliźniąt pojawią się świeże idee finansowe. Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

Masz niepowtarzalną sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz również układy z rodziną. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe zadania które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje.

Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem straconym. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy.

Jeżeli niedawno trapiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Uważaj by pić nieco więcej alkoholu, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Niedobrym omenem może być roślina w kieszeni dziecka. Za parę dni będzie miała miejsce duchowa wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena przyjaciół będzie nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Byk Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że wykonanie zamiarów może okazać się nieznacznie utrudnione. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. W środę nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś ostatnim czasy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Pannie wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Panna doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć swojecele. Możesz spodziewać się ciekawej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Przekonasz się, iż przez wsparcie kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż tej osobie. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością piątek. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Strzelcowi słabo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Koziorożec Konstelacja Koziorożca nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. Działasz tak długo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i małym modyfikacjom zamiarów. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Ryby Pij inne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny czasami oddziaływują w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz teraz szansę wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, lecz także relacje z bliskimi. Znajoma postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. O ile marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to doskonały okres na wiążące wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień może okazać się opóźnione. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych roszad. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Bliźniętom umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus, który przeważnie dostarcza pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

stopka