horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przyszedł czas, by rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty.

Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten czas.

Najbliższy czas w pracy Barana, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Barana bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Zapamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. Egzaltacja Merkurego w znaku Barana która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Słońce ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie zamiarów będzie mocno opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie rodziny. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka