horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. Baranowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Tydzień sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Baran ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

W weekend spróbuj rozmyślnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Masz pewną nadzieję znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twój własny świat. Wiele znaczącym omenem może okazać się zagubiony przedmiot w torbie przyjaciółki.

Księżyc pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się oddalić uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, da Baranowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły finansowe. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Jeżeli marzysz o stałym związku, to jest to wspaniały moment na takie działania. ...
więcej i więcej »

stopka