horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Masz minimalną nadzieję zobaczyć istotny, brakujący element do pięknej układanki którą stanowi twoje życie. Nadchodzący tydzień dla Barana to początek unikalnego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń.

Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Wiele znaczącym omenem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciela.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe przygody. Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednim tygodniu. O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pluton, który często przynosi pomyślność Baranowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Single spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie fałszywa. Mars, który częstokroć dostarcza pomyślność Rakowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Lew W bieżącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny termin na rekreację. Jowisz, który często przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest to genialny etap na takowe decyzje. Pannie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę w teren. ... więcej i więcej »

Skorpion Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz jedyną szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec W zbliżającym się czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. Masz pewną szansę odnaleźć pewien, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Ryby Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż jej. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. Merkury w zestawieniu z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na śliwki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niebawem będzie miała miejsce długa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi jest niepoprawna. O ile myślisz o stałym związku, to właśnie jest na to znakomity etap na takowe działania. Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. Baranowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba na ten tydzień to 69. W nadchodzącym tygodniu próbuj więcej czasu spędzać w pracy. W umyśle Barana narodzą się świeże pomysły finansowe. Masz dużą nadzieję odszukać istotny, poszukiwany kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

stopka