horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Zakończ wspominać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o koneksje, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne.

W tym tygodniu naucz się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. We wtorek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten dzień. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć swojecele.

W przyszłym tygodniu nie jest wskazane realizowanie złożonych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Znajoma kobieta w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Dla Barana nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Ważna kobieta w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Baran poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. O Baranie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka