horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. W czwartek po południu Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten czas.

Wolne kobiety spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Piątek to dobry czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Zakończ rozgrzebywać minione czasy, natomiast doceń przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne.

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. W weekend postaraj się sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą zabrać Ci dużo mocy.

Merkury w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars i Uran oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Przyszedł czas, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na jabłka, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Mars nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuj zawodowej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom napoje zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

stopka