horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Baranowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Baran poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. We wtorek wieczorem układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Wspólne oddziaływanie na Barana planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Ważna persona w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej więzi pomóż jej.

Baranowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Nadszedł czas, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje emocje. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Dla Barana najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W sobotę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Wspólne działanie na Barana planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Baranowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co wpłynie na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od znajomych pomocy. ...
więcej i więcej »

stopka