horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Gwiazdozbiór Barana nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na sprawy rodziny. Dopilnuj by pić więcej piwa, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, badaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Możesz spodziewać się zawodowej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Masz sporą szansę znaleźć ważny, poszukiwany kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie. Gwiazdy mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku.

W przyszłym okresie nie zalecane jest realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na sport. We wtorek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. Nadszedł okres, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz dużą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Byk Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na jabłka, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź do późna przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę po lesie. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Oczekuj zawodowej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy odrzucić uczucia. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Ryby Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od innych pomocy. Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. Merkury w zestawieniu z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na śliwki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką wędrówkę w góry. Baranowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W głowie Barana narodzą się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. Baranowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka