horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi

Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Baranowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

W bieżącym czasie nie jest wskazane realizowanie trudnych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Ten tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz doświadczeń.

Zwróć uwagę by pić inne ilości kawy, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu wpływają znacząco na Twoje ciało. Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto.

Jeżeli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od znajomych pomocy. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć głośno wyrażać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wiele znaczącym omenem będzie pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Słońce znajdzie się w takim położeniu do Jowisza że zrealizowanie zamiarów będzie przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na cytryny, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem straconym. Zapamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka