horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi

Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Baran ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. W piątek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym czasie. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Wolne kobiety spod znaku Barana w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na długie lata. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie czwartek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Masz niepowtarzalną perspektywę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz także układy z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pij umiarkowane ilości herbaty, to zadziwiające, ale płyny czasami wpływają w znacznym stopniu na Twoją aurę. Najbliższy czas w pracy Barana, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Barana wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Pozycja centralna Merkurego w znaku Barana która niedawno miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Zmiana położenia Urana w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Mars nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Znajoma persona w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić znajomości odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

stopka