horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje.

Staraj się pić nieco więcej soków, pamiętając że, płyny czasami działają niematerialnie na Twoje zachowanie. okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty zawodowe. Wspólne działanie na Barana planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Zmiana położenia Saturna w znaku Barana która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć mocnym wpływem. Niebawem będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja krytyka ludzi będzie niesprawiedliwa. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości.

Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Baranowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Barana wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na truskawki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Wenus, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Baranowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Zaprzestań przywoływać minione czasy, a doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W bieżącym okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na rekreację. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Wkrótce będzie miała miejsce długa wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie projekcją. ...
więcej i więcej »

stopka