horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Wagi

Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe znajomości.

Jowisz, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Baranowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. Egzaltacja Marsa w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Sobota to właściwy termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć.

Dobrym sygnałem okaże się szklanka wina w mieszkaniu znajomego. W najbliższych dniach naucz się rozsądnie podzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 6 0.

Jeśli sami się gubimy oczekujmy od znajomych pomocy. Skończ przywoływać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Masz pewną szansę odszukać jeden, poszukiwany kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 1. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż tej osobie. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Astrologiczne obliczenia mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Baranowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę do parku. ...
więcej i więcej »

stopka