horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych zrozumienia.

Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Znaki na niebie pokazują, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. Wenus, który często przynosi szczęście Baranowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore niepowodzenie.

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie wtorek. Znajoma koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż jej. O ile myślisz o kupnie domu, to teraz jest to świetny moment na wiążące decyzje.

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć szczególną uwagę na poziomki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Staraj się pić choćby minimalne ilości alkoholu, wbrew pozorom napoje zasadniczo wpływają bezpośrednio na Twój organizm.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, ale również znajomości z rodziną. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Zwróć uwagę by pić więcej wody, pamiętając że, płyny czasami wpływają niematerialnie na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wycieczki. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż wiele incydentów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ustawi się w takim układzie do Neptuna że spełnienie postanowień okaże się mocno opóźnione. Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 72. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozytywnym omenem może okazać się zagubiony przedmiot na stole u przyjaciółki. Konstelacja Barana chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na życie intymne. Znajoma postać w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

stopka