horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty.

O Baranie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. W czwartek rano dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas.

Znajoma osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów jej. Dla Barana ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności.

Baranowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Jeśli marzysz o własnej firmie, obecnie jest to znakomity okres na wiążące działania. Już niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. W czwartek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. Dla Barana najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. We wtorek rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Egzaltacja Urana w znaku Barana która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym działaniem. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące zadania o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie planów będzie utrudnione. Ważnym znakiem może okazać się szklany przedmiot w dłoni osoby, którą lubisz. Już niedługo pojawi się w Tobie wola przemian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka