horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Już niedługo pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyzwania.

Dzięki pozytywnemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Baran poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom celów. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Wkrótce pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Zanotuj sobie aby do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach .

Zmieniasz się tak szybko, że inni nie umieją za Tobą nadążyć. Nadszedł okres, by rozpocząć głośno pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Spotęgowane działanie na siebie planety Jowisz i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Niedługo czeka Cię fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja ocena osób jest słuszna. Oczekuje na Barana głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dopilnuj by pić mniej kawy, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W niedzielę rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić uczucia. Pij umiarkowane ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu działają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

stopka